wizzair Archives - Bits of insurance

Reinsurance Weekly: Индикации дека Wizz Air е хакиран – проверете дали вашите податоци се сигурни

 Reinsurance Weekly пренесе дека пред неколку часа по социјалните мрежи почнаа да се шират вести за хакирањето на познатата унгарска компанија […] Повеќе »

Конечно ќе се потпише договор за евтини авиолинии

Денеска министерот за транспорт Горан Сугарески и претставници на нискобуџетната авиокомпанија „Визер“ ќе потпишат договор за финансиска поддршка за евтини […] Повеќе »