уредник, Author at Bits of insurance

Изберете како ќе изгледа банката на иднината

Викендов во ИноФеит при техничкиот кампус на УКИМ се... Повеќе »
Helpmark.me во Атина

Наша e-помош за Атина – helpmark.me

Дека не сме сите Миленковци покажуваат дечките од Systems... Повеќе »
priznavanje vozachki Germanija

Гастарбајтерите со признаена возачка дозвола

Македонската возачка дозвола ќе биде признана во Германија во... Повеќе »
Мозила искористена за измама

Внимание нова измама со картички!

Неодамна пишувавме за измама во која што наводно Wizzair... Повеќе »
блокчејн

Блокчејн технологијата ќе го смени осигурувањето

Непишан закон во интернет дискусиите е дека како што... Повеќе »
eurolink kulturata na dlanka

Бесплатна тура со Еуролинк осигурување

Еуролинк осигурување во рамките на платформата за Корпоративно општествена... Повеќе »
услови за користење

Не читај услови за користење!

“На овците им е погодено. Ги хранат, ги шетаат... Повеќе »

Профитабилна револуција водена од IT промените

Британската консултантската компанија CGI, една од водечките светски консултантски... Повеќе »

“Ќар од канабисот (ама не на тој начин)”

Во Март во Калифорнија беше исплатенa осигурителна штета од... Повеќе »

Сава Ре надмина пола милијарда евра

Групацијата „Сава Ре“, чија македонска членка е „Сава осигурување“... Повеќе »